Είστε εδώ

ΕΠΣ Πέλλας - 10η αγωνιστική

07/01/2018
ΕΠΣ Πέλλας - 10η αγωνιστική

Α1 Ερασιτεχνική

Αποτελέσματα (10η αγωνιστική)

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ-ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ6-0Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ2-4ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ5-1ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ2-0ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ1-1Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ1-0ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ

Βαθμολογία

ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 26
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 26
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ 21
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 21
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ 20
ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 19
ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ 16
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ 14
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 12
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ 10
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ 0
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 0
ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ -6

Α Ερασιτεχνική 1ος όμιλος

Αποτελέσματα

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ1-4ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ10-0ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ3-1ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ11-0ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ6-1ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ2-0ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ0-1ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ

Βαθμολογία

ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ 27
ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ 25
ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ 22
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ 20
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 18
ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 18
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 17
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 14
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ 13
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ 13
ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ 9
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ 7
ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ 0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ -6

Α Ερασιτεχνική 2ος όμιλος

Αποτελέσματα (6η αγωνιστική)

ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ2-2ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ3-3Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ3-2ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ1-2ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ2-1ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ1-4ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ0-3ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ

Βαθμολογία

ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ 30
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 20
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 20
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 18
ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ 18
ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ 18
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ 16
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ 14
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 13
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 13
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ 12
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ 3
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ 1
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ 1

Β Ερασιτεχνική 1ος όμιλος

Αποτελέσματα (6η αγωνιστική)

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ4-0ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ2-3ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ
Ν.ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ1-5ΣΚΥΔΡΑ 2000
ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ0-0ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ3-0ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ

Βαθμολογία

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 22
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ 19
Ν.ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ 15
ΣΚΥΔΡΑ 2000 11
ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ 8
ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ 8
ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ 7
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 7
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ 4
ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 3

Β Ερασιτεχνική 2ος όμιλος

Αποτελέσματα (6η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ1-1ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΕΑ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ0-6ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ1-2ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ3-2ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ2-0ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ

Βαθμολογία

ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 19
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 15
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ 15
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ 15
ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ 12
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 10
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ 8
ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ 8
ΝΕΑ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ 0

Κατηγορία:

Plain text

  • Δεν επιτρέπονται ετικέτες HTML.
  • Διευθύνσεις ιστού και e-mail μετατρέπονται αυτόματα σε παραπομπές.
  • Αυτόματες αλλαγές γραμμών και παραγράφων.
CAPTCHA
Θέλουμε να προσδιορίσουμε ότι είστε πραγματικός χρήστης και να αποτρέψουμε μηχανικές αυτοματοποιημένες συνδέσεις.
Image CAPTCHA
Εισάγετε τους χαρακτήρες που φαίνονται στην εικόνα.

Κοινοποίηση